Nabídka práce > MANAŽER ÚDRŽBY

MANAŽER ÚDRŽBY

Náplň práce

Jste vyzrálá osobnost, přirozená autorita s technickým vzděláním a praxí v údržbě? Máte rádi, když je v práci rušno a něco se děje?

Na Děčínsku obsazujeme pozici Vedoucího údržby:

-Organizace a řízení všech aspektů údržby v provozu
-Plánování a sledování preventivní údržby
-Koordinace a řízení týmu údržbářů
-Zajištění bezpečnostních standardů při provádění údržby
-Dohled nad skladovými zásobami, zajišťování speciálních komponent
-Správa a monitorování rozpočtu pro oddělení údržby
-Komunikace s ostatními odděleními a řízení efektivních pracovních postupů

Požadavky

-Zkušenost v oblasti údržby alespoň 5 let
-Výborné organizační a vedení schopnosti
-Technické vzdělání nebo relevantní praxe (VŠ velikou výhodou!)
-Schopnost efektivně komunikovat s různými úrovněmi zaměstnanců
-Schopnost pracovat pod tlakem a řešit problémy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: -Široký program firemního vzdělávání -Zkrácená pracovní doba 7,5 h -Cafeterie -Závodní stravování / stravenky -5 týdnů dovolené -Penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Děčín