Nabídka práce > VÝROBNÍ TECHNOLOG| ŠUMPERK

VÝROBNÍ TECHNOLOG| ŠUMPERK

Náplň práce

Máš praxi jako technolog či technik? Domluvíš se anglicky a máš zkušenosti s vedením projektů? Tak se mi ozvi!

Náplň práce:
- zavádění nových technologií do výroby
- technická podpora při výrobě a údržbě technologických zařízení
- zajištění nestandardních oprav
- příprava podkladů pro nákup nových zařízení
- tvorba technické dokumentace
- komunikace s dodavateli
- spolupráce napříč firmou

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického zaměření
- alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici (technolog, technik)
- výborná orientace v technické dokumentaci
- zkušenosti s vedením projektů
- pokročilá znalost MS Office
- znalost AJ na úrovni B2 - komunikace s mateřskou společností, zahraniční cesty
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 dní dovolené navíc - pružná pracovní doba - firemní tarif - příspěvek na dojíždění - příspěvek na relokaci - možnost zahraničních cest - jazykové vzdělávání - Multisport karta - příspěvek na penzijko - firemní akce
  • Místo pracoviště: Šumperk