Nabídka práce > Advokátní koncipient/ka |i absolventi|

Advokátní koncipient/ka |i absolventi|

Náplň práce

Pozice: Advokátní koncipient/ka se zaměřením na ENERGO, LITIGACE, ARBITRÁŽE A INSOLVENCE

Společnost: Prestižní společnost s dlouholetou praxí, centrum Prahy, přátelský kolektiv, možnost postupu

Máte praxi jako advokátní koncipient/ka a chcete hlouběji rozvíjet svoji kariéru v právu? Anebo jste čerstvý absolvent bez praxe ucházející se o svůj první full time job?

U našeho klienta máte možnost si vyzkoušet různé druhy práva, a to nejen zaměření na energetiku, litigace, arbitráže a insolvence. Bude prostě záležet na tom, co Vám nejvíce „sedne“.

Tato pozice je vhodná pro ty, kteří si váží pohodového vedení společnosti, možnost každodenní inspirace v podobě jednáních s firmami, které jsou jedničkou ve svém oboru a flexibilita pracovní doby.

Jen dlouhodobá spolupráce - všichni koncipienti, kteří složili advokátní zkoušky, zde totiž následně pokračovali jako advokáti.

Maminkám na mateřské/rodičovské rádi vycházíme vstříc a hledáme formu a rozsah zapojení, který je pro ně vyhovující.

Lokalita: Centrum Prahy
Nástup: Co nejdříve

Požadavky

* Dokončené právní vzdělání
* Znalost AJ - alespoň B1/B2
* Schopnost samostatné práce
* Zdravé sebevědomí a chuť se učit
Pozice je jen pro kandidáty, co se zaměřují na dlouhodobé spolpráce.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby, Služby,
  • Plat: Od 55000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Společnost nabízí nadstandartní benefity k platu, které Vám rádi na pohovoru představíme
  • Místo pracoviště: Praha