Nabídka práce > MANAŽER NÁKUPU | NJ

MANAŽER NÁKUPU | NJ

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením oddělení nákupu? Řízení týmu a jednání s dodavateli jsou pro vás každodenní rutinou? A co němčina? Máte ji pod palcem?

Připojte se k nám jako MANAŽER NÁKUPU!

* Hledáme opravdového nákupčího, protože u nás to bude o smlouvách a komplexní obchodně-právní stránce
* Smlouvy a s nimi spojená administrativa budou vaším denním chlebem
* Povedete tým lidí - Vaším úkolem bude je motivovat, rozvíjet a nastavovat spolupráci na nákupním oddělení
* Budete zajišťovat investiční nákup v tuzemsku i zahraničí
* Stanete se klíčovým hráčem ve strategických mezinárodních projektech v oblasti nákupu

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* NJ na úrovni B2
* Praxe na obdobné pozici, zkušenosti z nákupu
* Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
* Řp. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. mzda dle hospodaření společnosti * Flexibilní pracovní doba * Možnost home office * Příspěvek na penzijní a životní pojištění * Příspěvek na jazykové vzdělávání * Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Nové Město na Moravě