Nabídka práce > TECHNOLOG LAKOVÁNÍ | PRAHA l až 75 000 Kč

TECHNOLOG LAKOVÁNÍ | PRAHA l až 75 000 Kč

Náplň práce

Jste zkušený technolog v oboru lakování?
Máte certifikací korozního inženýrství?
Domluvíte se plynule anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Buďte náš TECHNOLOG LAKOVÁNÍ!

Co Vás čeká na této pozici?

- Definice a výběr nových zařízení a technologií
- Podpora a zlepšování stávajících procesů v oblasti lakování a povrchových úprav
- Řízení a koordinace projektů ve svěřené oblasti
- Kompetenční rozvoj a expertní analýzy

Požadavky

- VŠ nebo SŠ technického zaměření
- Certifikace korozního inženýrství
- Znalost procesů lakování a oborových norem
- Znalost průmyslového výrobního inženýrství a metodik návrhu nových procesů
- Znalost metodik LEAN a kvality
- Znalost anglického nebo německého jazyka
- Znalost procesní FMEA

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 3 dny pracovního volna, - Příspěvek na penzijní připojištění - Pracovní smlouva na dobu neurčitou - Benefit Plus Cafeterie – 1500 Kč/měsíčně - Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (cena oběda 15 Kč)
  • Místo pracoviště: Praha