Nabídka práce > Technolog | Příbramsko | až 70 000Kč

Technolog | Příbramsko | až 70 000Kč

Náplň práce

Jste technicky zdatný? Máte zkušenosti s nastavováním parametrů ve výrobě nebo tvorbou instrukcí?

Pak hledáme právě VÁS!

Staňte se TECHNOLOGEM a pracujte pro mezinárodní společnost!

Co Vás čeká na téhle pozici?

- zlepšování procesů
- vedení nových projektů
- spolupráce s interními a externími partnery, dodavateli a zákazníky
- provádění technologických auditů

Požadavky

- SŠ/VŠ technického zaměření
- Zkušenosti a znalosti v oblasti řešení nových projektů
- Praxe na obdobné pozici
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Znalost systému SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy a prémie - Závodní stravování, zaměstnanec si hradí pouze - Týden dovolené navíc - Po zkušební době osobní ohodnocení - Závodní zdravotní péče (např. očkování proti chřipce zdarma) - Flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Příbram