Nabídka práce > VEDOUCÍ LOGISTIKY

VEDOUCÍ LOGISTIKY

Náplň práce

Jste zkušený vedoucí logistiky? Chtěli byste najít uplatnění v zázemí stabilní a perspektivní společnosti? Domluvíte se anglicky nebo německy?

Jako Vedoucí logistiky budete mít na starosti:

- Vedení týmu úseku logistiky, rozvíjení podřízených, zlepšování metod a postupů
- Dohled nad KPI, stanovenými postupy
- Plánovat a řídit výrobu ve spolupráci s vedoucím výroby
- Plánovat výrobní kapacity
- Aplikovat lean metody
- Zajištění vedení zásob, inventarizace

Požadavky

- Komunikativní NJ (případně AJ) must have!
- Zkušenost na obdobné pozici podmínkou
- SŠ nebo VŠ vzdělání (logistika nebo technické ýhodou)
- Znalosti lean a projektového řízení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 90000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Práci ve společnosti s mezinárodním zázemím - Odpovídající finanční ohodnocení - Profesní růst - Stravenky
  • Místo pracoviště: Chomutov