Nabídka práce > HLAVNÍ EKONOM/KA | JIHLAVA

HLAVNÍ EKONOM/KA | JIHLAVA

Náplň práce

Jsi zkušený ekonom či ekonomka a toužíš po práci v prosperující společnosti, kde nalezneš jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání?
Pak nám pošli svůj životopis.

Tvým úkolem bude:
- odpovědnost za řízení ekonomického oddělení
- vedení menšího týmu lidí
- kontrola a účtování investic a majetku
- tvorba a kontrola rozpočtu, controlling
- pravidelný reporting na zahraniční centrálu
- roční závěrky
- daňová správa - DPH, kontrolní hlášení, DPPO
- spolupráce s auditory
- odpovědnost za kalkulace a ceny

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- zkušenosti na vedoucí pozici ekonomického oddělení
- znalost českého účetnictví a mezinárodních standardů (IAS)
- velmi dobrá úroveň znalostí MS Office
- znalost systému Helios výhodou
- NJ na komunikativní úrovni výhodou nebo případně AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 75000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolená - 13. mzda ve 100% výši - roční prémie - příspěvek na dovolenou - příspěvek na důchodové připojištění - příspěvek na stravování - možnost HO dle dohody
  • Místo pracoviště: Jihlava