Nabídka práce > HR MANAGER

HR MANAGER

Náplň práce

Máme pro Vás novou pracovní výzvu!

Hledáme HR managera se zkušenostmi z výrobního sektoru!

Jste-li vášnivý HR profesionál s vynikajícími komunikačními dovednostmi a máte zkušenosti se vzděláváním, profesním růstem a motivací svých zaměstnanců?

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Vaším úkolem bude:

- Vedení týmu HR personalistů, včetně mzdového oddělení
- Projekty v rámci talent managementu a vzdělávání zaměstnanců
- Zastřešení náborových procesů a aktivit
- Spoluúčast na vytváření preferované firemní kultury
- Budování všeobecného povědomí o značce společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Min. 3letou praxi v oboru personalistiky
- Zkušenosti z výrobní sféry
- Zkušenost s vedením týmu
- Znalost AJ minimálně na úrovni B2
- Motivační, řídící a organizační schopnosti
- Zodpovědnost a loajalitu
- ŘP sk.B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Bonusový systém odměňování - Pružná pracovní doba - Služební notebook a mobilní telefon - Příspěvek na stravování - Firemní akce - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na sport/kulturu/volný čas - Vzdělávací
  • Místo pracoviště: Náchod