Nabídka práce > VÝVOJOVÝ INŽENÝR | E - MOBILITY

VÝVOJOVÝ INŽENÝR | E - MOBILITY

Náplň práce

Chceš se účastnit rozjezdu nového projektu? Pokud splňuješ naše požadavky, pošli nám CV!

* Podíl na vývoji e-Axle a elektromotoru, včetně aktivních částí rotoru a statoru s funkčním testováním.
* Industrializace výroby produktů s mezinárodním vývojovým týmem ISEC.
* Zajištění náběhu výroby v Jihlavě, včetně analýz dílců a kontinuálního zlepšování.
* Testování výrobků a komunikace s zákazníky.
* Zodpovědnost za produkty určené pro prémiové zákazníky, pokrývající rotor, stator, montáž E-motoru, převodovku, výkonovou elektroniku a software s finálním testováním.

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru
* AJ na úrovni min. B2
* Technický backround
* VÝHODOU ZKUŠENOST S VÝVOJEM:
* převodovek, magnetických okruhů
* mechanických soustav a elektromotorů
* výkonové elektroniky pro automotive

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 52000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Náborový příspěvek 70 000 Kč * Home Office * Pružná pracovní doba * 5 týdnů dovolené * Bonusy * Jazykové kurzy * Důkladné zaškolení * Cafeterie * Příspěvek na bydlení * Příspěvek na volný čas
  • Místo pracoviště: Jihlava