Nabídka práce > OPERÁTOR/KA VÝROBY - 2 SMĚNY, VOLNÉ VÍKENDY

OPERÁTOR/KA VÝROBY - 2 SMĚNY, VOLNÉ VÍKENDY

Náplň práce

Baví Vás drobné ruční práce? Nebo máte zkušenosti s kompletací vyrobků za pomoci mikroskopu či lupy?

Pro výrobní společnost, vyrábějící zdravotnickou techniku, hledáme šikovné OPERÁTORY/KY.

Jedná se o velmi drobnou manuální práci - pájení, šití, montáž zdravotnického materiálu. Práce s mikroskopem a lupou.

Práce pouze na 2 směny od pondělí do pátku. Ranní směna 6:00-14:00, odpolední směna 14:00 - 22:00.

Nástup možný IHNED nebo leden 2023

Pokud Vás nabídka zaujala zašlete CV na sona.lunakova@grafton.cz nebo volejte na 724 748 142 .

Požadavky

- manuální zručnost
- výhodou zkušenost ve výrobní firmě zabývající se zdravotnickou technikou
- ochotu pracovat na 2 směny
- schopnost dodržovat pracovní a výrobní postupy
- spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
- nástup možný IHNED/leden 2024

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 156 Kč/hod hrubého - po zkušební době bonusy až 20% - 2 směny (ranní a odpolední) - volné víkendy - stravenkový paušál 75Kč/den - 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Hradec Králové