Nabídka práce > IT ADMINISTRÁTOR | výrobní společnost | 55 000 Kč

IT ADMINISTRÁTOR | výrobní společnost | 55 000 Kč

Náplň práce

Nerad/a se v práci nudíš a baví tě různorodost? Chceš se podílet nejenom na správě Windows serverů, ale i na klasické síťařině a správě IS? Domluvíš se anglicky?

V tom případě je místo v našem týmu pro Tebe jako dělané!

Hledáme novou posilu na pozici IT ADMINISTRÁTORA do menšího interního IT oddělení výrobního závodu německé společnosti nedaleko Pohořelic.

Co všechno budeš mít na starosti?

* podpora koncových uživatelů prostřednictvím ticketovacího nástroje
* správa Windows serverů společnosti
* správa cloudových služeb Microsoft 365
* monitoring a diagnostika lokálních sítí a WiFi
* správa a rozvoj interních IS
* zálohování a zajišťování obnovy OS
* spolupráce na IT projektech v rámci společnosti
* komunikace s dodavateli technologií
* tvorba technické dokumentace

Požadavky

* min. SŠ vzdělání se zaměřením na IT
* min. 1 rok praxe na pozici IT Support nebo IT Administrátor ideálně z výrobní společnosti
* znalost a správa Windows serveru
* práce s produkty Microsoft 365
* znalost HW
* schopnost komunikovat v angličtině na denní bázi

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * docházkový bonus - za 100% docházku 1300 kč/měs. navíc ke mzdě * 5 týdnů dovolené * příspěvek na výborné stravování přímo u nás za symbolickou cenu (oběd vyjde cca na 30kč) * příspěvek na sport a kulturu - 1500 Kč měsíčně * zvýhodněné mo
  • Místo pracoviště: Pohořelice