Nabídka práce > Prodejce/prodejkyně donutů a kávy La Donuteria - částečný úvazek/brigáda

Prodejce/prodejkyně donutů a kávy La Donuteria - částečný úvazek/brigáda

Náplň práce

Hledáme parťáka/parťačku do naší malé rodinné firmy na pozici prodejce/prodejkyně donutů.

Máte rádi sladké a chcete dělat lidem radost? Chcete pracovat v příjemném prostředí a být součástí úspěšného podniku? Pak hledáme právě Vás!

Požadavky

Co od Vás očekáváme:
Veselou mysl a lásku k sladkému
Přátelské vystupování a komunikativnost
Pečlivost a spolehlivost
Kultivovaný projev v českém nebo slovenském jazyce
Hodila by se nám alespoň základní znalost němčiny nebo angličtiny

Nabízíme

Co Vám nabízíme:
Práci v čistém a voňavém prostředí
Slevu na kávu a donuty
Odměnu 130 - 150 Kč/h

Další informace

Vaše práce bude vypadat takhle:
Budete prodávat naše čerstvé, voňavé a neodolatelně chutné donuty
Budete připravovat a servírovat kávu a další nápoje (pokud máte baristickou zkušenost, skvělé, pokud ne, všechno vás naučím)
Budete se starat o zákazníky a dělat jim jejich návštěvu u nás co nejpříjemnější
Budete se starat o přípravu a úklid prostoru kavárny

Pokud Vás tato nabídka zaujala, rád si s Vámi popovídám. Pošlete mi svůj životopis na e-mailovou adresu uvedenou v inzerátu..

Ondřej Klečka, majitel

Informace o pozici

  • Sweet company s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 130 - 150 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Chomutov