Nabídka práce > Teamleader| RYCHNOVSKO

Teamleader| RYCHNOVSKO

Náplň práce

Hledáme TEAMLEDERA! Máš zkušenosti s vedením týmu lidí v automotive spoelčnosti?

Tak třeba hledáme právě tebe!

Co Vás na pozici čeká?

- Plánování kapacity a organizace pracovních sil
- Zajištění včasné dodávky a vysoké kvality výrobků
- Dodržování norem bezpečnosti a ochrany práce
- Sledování plnění úkolů během své směny

NÁSTUP IHNED!

Požadavky

- Praxe ve výrobě a zkušenost s vedením týmu cca 15 lidí
- Ochota pracovat na směny
- Schopnost nést zodpovědnost a pracovat samostatně
- Technického ducha

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - příspěvky na stravování - smlouva ne dobu neurčitou s možností prodloužení - příspěvek na penzijní připojištění - 5 týdnů dovolené - zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky - moderní prostředí s inovačními technologiemi -
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou