Nabídka práce > VÝVOJOVÝ TECHNOLOG | POTRAVINÁŘSTVÍ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

VÝVOJOVÝ TECHNOLOG | POTRAVINÁŘSTVÍ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou rychloobrátkového zboží, hledáme vývojového technologa do týmu.

Pokud máte zkušenost na pozici vývojového specialista v potravinářském průmyslu a nebo budete chtít nastartovat svou kariéru v tomto oboru, tak se nám neváhejte ozvat.

Co je úkolem na této pozici?
- zodpovědnost za vývoj nových produktů
- příprava nových receptur
- testování receptur ve výrobních podmínkách
- příprava technologický postupů a jejich optimalizace
- spolupráce s vývojovým týmem
- úzká kooperace s obchodnímu oddělení jako poradní hlas

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání v oblasti potravinářské technologie
- znalost HACCP
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- základní orientace v aktuální legislativě
- dobré komunikační a organizační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Home office * Kafetérie * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Hodonín