Nabídka práce > SPRÁVCE DAT V INTERNÍM SYSTÉMU | Táborsko

SPRÁVCE DAT V INTERNÍM SYSTÉMU | Táborsko

Náplň práce

Pečlivost je Vaše druhé jméno a k tomu všemu se domluvíte německy? Dejte nám o sobě vědět!

Hledáme SPRÁVCE DAT V INTERNÍM SYSTÉMU.

Jaká práce by Vás čekala?
- Zadávání a kontrola dat týkajících se jednotlivých výrobků do interního systému.
- Údržba těchto dat, jejich aktualizace a reporting výrobě.
- Tvorba metodiy zadávání dat a dohled nad jejím dodržováním.
- Budete podávat zprávy a informovat o stavu produktů a materiálu na skladě, termínech dodávek apod.
- Nemine Vás ani zaškolování kolegů pro práci s ERP systémem.

Požadavky

- Minimálně středoškolské vzdělání (ekonomické a technické výhodou)
- Komunikativní znalost NJ (systém je německý, každodenní komunikace s německými kolegy
- Zkušenosti na obdobné pozici - správa dat v interním (ERP) systému
- Komunikativnost
- Výhodou zkušenosti v oblasti údržby a vývoje kmenových dat

Prosím životopis zasílejte v ČJ i NJ.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Po zaučení možnost práce z domova 5 týdnů dovolené Polotení prémie Příspěvek na stravování (stravenky) Jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Tábor