Nabídka práce > PROJEKTOVÝ KONTROLER

PROJEKTOVÝ KONTROLER

Náplň práce

Máš zkušenosti s kontrolingem ve výrobní společnosti?
Baví tě kalkulace a finanční plánování.
Umíš anglicky?

Pak právě pro tebe tu máme pozici PROJEKTOVÝ KONTROLER.

Tvým úkolem bude:
- Hodnocení ziskovosti,
- Monitorování a reporting finančního statusu nových projektů
- Příprava dat pro krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé finanční plánování závodu
- Analýzy a porovnání kalkulací na základě požadavků včetně vysvětlení odchylek
- Komunikace s ostatními odděleními v závodě a zpracování poskytnutých dat
- Podpora Projektového managera ve sledování a vyhodnocování nákladů a KPI´s

Požadavky

- SŠ/ VŠ v ekonomickém oboru
- Analytické dovednosti a pečlivost, zaměření na detail
- Dobré organizační a komunikační schopnosti
- Praxe v oblasti controllingu
- Středně pokročilá znalost AJ - podmínkou
- Dobrá znalost MS Office (zejména Excel) - podmínkou
- Znalost SAP - výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 1 sick day - dotované závodní stravování - možnost využití pružné pracovní doby - příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč - příplatek na dojíždění ve výši až 1500 Kč - penzijní připojištění - interní systém benefitů formou cafeterie
  • Místo pracoviště: Jihlava