Nabídka práce > IT PROJECT MANAGER | PRODUCT OWNER |100 000 Kč

IT PROJECT MANAGER | PRODUCT OWNER |100 000 Kč

Náplň práce

S rozšiřujícím se portfoliem projektů hledáme zkušeného Projektového manažera, který bude mít klíčovou roli při úspěšném plnění našich cílů a dodávce projekty včas a v rozpočtu.

Popis pozice:

Plánovat, organizovat a řídit projekty od počáteční fáze až po uzavření.
Spolupracovat s interními týmy a externími partnery k dosažení projektových cílů.
Definovat rozsah projektu, cíle a předpokládané výsledky.
Sledovat a řídit rozpočet, zdroje a časové plány projektu.
Zajišťovat komunikaci s klienty a zúčastněnými stranami.
Identifikovat rizika a přijímat opatření k minimalizaci jejich dopadu.
Poskytovat pravidelné aktualizace týmu a managementu.

Požadavky

Relevantní technické nebo obchodní vzdělání.
2 - 5 let zkušeností v řízení IT projektů.
Pozornost k detailům, dokonalé řízení času.
Plynulá angličtina, protože budete součástí mezinárodního týmu.
Schopnost efektivně komunikovat s různými úrovněmi zainteresovaných stran.
Analytické a organizační schopnosti.
Znalost nástrojů pro projektové řízení a MS Office.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 3 sick days * Flexibilní pracovní doba a home office * Multisport karta * Příspěvek na stravování * Služební notebook a telefon * Teambuildingové akce
  • Místo pracoviště: Zlín