Nabídka práce > SAP konzultant

SAP konzultant

Náplň práce

S rostoucím portfoliem projektů hledáme zkušeného SAP konzultanta, který nám pomůže posílit naše týmy a dosáhnout společných cílů.

Popis pozice:

Analyzovat obchodní požadavky klientů a navrhovat přizpůsobená řešení v oblasti SAP.
Implementovat, konfigurovat a optimalizovat SAP systémy podle specifikací klienta.
Poskytovat odbornou podporu a konzultace klientům v oblasti SAP.
Spolupracovat s vývojovým týmem a dalšími odděleními na integrovaných projektech.
Školit uživatele a zajistit, aby byli schopni efektivně využívat SAP systémy.

Požadavky

Minimálně 1,5 roku zkušeností s implementací a správou SAP systémů.
Znalost modulů SAP SD, MM, FI.
Schopnost analyzovat obchodní požadavky a převádět je do technických specifikací.
Komunikativní znalost češtiny a angličtiny.
Schopnost pracovat v týmu a řídit projekty.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * 5 týdnů dovolené * 3 sick days * Flexibilní pracovní doba a home office * Multisport karta * Příspěvek na stravování * Služební notebook a telefon * Teambuildingové akce
  • Místo pracoviště: Zlín