Nabídka práce > SOFTWARE TESTER | Zlín |

SOFTWARE TESTER | Zlín |

Náplň práce

Máte zájem o vývoj v automobilovém průmyslu, konektivitu a moderní SW/HW technologie? Rádi byste se podíleli na projektech pro významné automobilky? Máme pro Vás skvělou příležitost!

Co Vás čeká?

- Testování funkcionality v oblasti online služeb.
- Údržba aktuálních testovacích scénářů a jejich exekuce v JIRA.
- Spolupráce na úpravě existujících testovacích scénářů a tvorba nových.
- Dokumentace a zaznamenávání nalezených chyb s následnou pomocí při analýze a retestování.
- Pravidelná komunikace se specialistou v dané oblasti.
- Flashování testovacích stavů.
- Spolupráce s ostatními kolegy, včetně testerů a specialistů z jiných oblastí.

Požadavky

Co byste měli znát/umět?

- Vzdělání s technickým zaměřením, ideálně v oboru elektrotechniky.
- Schopnost komunikovat v angličtině pro práci v mezinárodním týmu.
- Ochota učit se novým věcem a procesům.
- Znalost operačních systémů pro mobilní zařízení (Android, iOS) a stolní počítače (Windows, Linux) na základní úrovni.
- Základní orientace v komunikačních protokolech počítačových sítí.
- Řidičské oprávnění skupiny B.

Výhody a přidaná hodnota:

- Znalost administrace OS Linux a Windows.
- Zkušenost s nějakým programovacím jazykem, ideálně Python.
- Znalost nástrojů Vector (CANoe) nebo jiných diagnostických nástrojů v automobilovém průmyslu.
- Znalost telekomunikačních sítí.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Cafeterie ve výši 12.000 Kč/rok. - Stravenkové poukázky v hodnotě 130 Kč. - Flexibilní pracovní dobu. - 5 týdnů dovolené a náhradní volno. - Možnost osobního a profesního růstu.
  • Místo pracoviště: Zlín