Nabídka práce > SPECIALISTA KONSOLIDAČNÍHO ÚČETNICTVÍ

SPECIALISTA KONSOLIDAČNÍHO ÚČETNICTVÍ

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti českého účetnictví + znalost US GAAP? Chcete se posunout do role, která není pouze účetní, ale umožní vám získat přesah do analýzy? Domluvíte se plynule anglicky a mezinárodní prostředí je Vám blízké? Pak je tato role přesně pro Vás!

Staňte se součástí týmu účetních kontrolorů, který je primárně zodpovědný za finanční integritu podnikových účetních knih. Budete spolupracovat se všemi složkami organizace na podpoře finančního reportingu.

Čeká Vás:
- Odpovědnost společně s týmem Corporate Consolidation za zajištění konzistence v uplatňování účetních zásad v rámci reportingu
- Zodpovědnost za zajištění fungování kontrolních mechanismů SOX
- Spolupráce s interním auditem na ověřování a testování uplatňování SOX mechanismů
- Podílení se na procesu měsíční účetní uzávěrky
- Koordinace činností auditu
- Zodpovědnost za daně (CIT, DPH, WHT)
- Zodpovědnost za vykazování výnosů a nákladů
- Koordinace s týmem FP&A během měsíční uzávěrky za účelem správného uzavření účetních knih
- Schvalování měsíčních rekonciliací
- Koordinace týmu SSC v Rumunsku

- nástup: leden/únor 2024

Požadavky

- Min. 1 rok praxe na obdobné pozici
- Znalost českého/slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
- Znalost systému Workday výhodou
- Znalost CZ GAAP, US GAAP výhodou
- Zkušenost v rámci Big4 výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - možnost home office - Příspěvek na stravování - Čerstvé ovoce a další občerstvení na pracovišti - Multisport karta - Příspěvek na penzijní pojištění - Herní koutek na pracovišti, relax zóna, venkovní terasa, vybavená kuchyňka - Lu
  • Místo pracoviště: Praha