Nabídka práce > MISTR ÚDRŽBY V AUTOMOTIVE

MISTR ÚDRŽBY V AUTOMOTIVE

Náplň práce

Hledáme MISTRA ÚDRŽBY!

Pokud máte odborné znalosti a dovednosti v údržbě a současně máte zkušenosti v automotivu, můžete být tím pravým člověkem do našeho týmu.

Náplň práce zahrnuje:
- Vedení a koordinaci týmu údržbářů, plánování a dohled nad údržbou v automobilovém provozu, diagnostiku a opravy.

Vyžadujeme silné organizační schopnosti a schopnost pracovat pod tlakem. Pokud máte potřebné kvalifikace a touhu být součástí dynamického prostředí automobilového průmyslu, ozvěte se nám!

Požadavky

- technické vzdělání
- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- zkušenosti s vedením lidí
- čtení technické dokumentace
- výborné komunikační dovednosti
- ochota práce na směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - plnohodnotné zaškolení - měsíční příplatky 3000 Kč - dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti - práci v přátelském kolektivu - stravenky - 5 týdnů dovolené - roční bonusy - věrnostní bonusy
  • Místo pracoviště: Liberec