Nabídka práce > VEDOUCÍ VÝROBY | VSTŘIKOVNA

VEDOUCÍ VÝROBY | VSTŘIKOVNA

Náplň práce

Máte zkušenosti na vedoucí pozici? Máte znalosti v oblasti vstřikování plastů? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém?

Tak možná hledáme právě VÁS!

Co Vás na pozici čeká?

- vedení výroby na úseku vstřikovny
- vedení, koordinace a podpora týmu
- plánování výroby
- monitoring kvality ve výrobě
- administrativní činnosti (reporty, analýzy)

Pokud Vás pozice zaujala, stačí už jen poslat Váš životopis!

Požadavky

- min. SOU/SŠ technického směru
- komunikativní úroveň AJ každodenní komunikace)
- znalost práce na PC (MS Office)
- praxe v oblasti automobilového průmyslu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. mzda - příspěvky na stravování - pružná pracovní doba - příspěvěk na penzijní připojištění - zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky - podpora dalšího vzdělávání a jazykových kurzů
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou