Nabídka práce > NÁKUPČÍ

NÁKUPČÍ

Náplň práce

Jste zkušený nákupčí? Komunikace a vyjednávání s dodavateli je Vaše parketa? Pokud Vás zajímá práce pro českou společnost máme tu pozici přesně pro Vás!

Ozvěte se nám!

Na pozici Nákupčí budete mít na starosti:

- nákup a zajištění dodávek materiálů, výrobků a služeb
- komunikace s dodavateli a s interním zákazníkem
- zajištění logistických a celních služeb
- řízení skladových zásob v kooperaci se středisky servisu
- příprava a kontrola nákupní smluvní dokumentace
- procesování dodavatelských faktur a návazných dokladů
- výběrová řízení včetně cenových jednání
- sledování vývoje cen, tržních trendů a konkurence, reporting nadřízenému

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Alespoň 5 let zkušeností s nákupem zboží, náhradních dílů nebo služeb
- Angličtina na středně pokročilé úrovni
- Vyjednávací schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční odměny - 25 dní dovolené - 4 sick days - Notebook, služební telefon - Balíček zaměstnaneckých benefitů - Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště: Praha