Nabídka práce > ÚČETNÍ | AJ

ÚČETNÍ | AJ

Náplň práce

Hledáme nového člena do naší účetní rodiny, který nám pomůže s tabulkami, fakturami a čísly, a když bude třeba, nebude se bát mluvit i anglicky!
Vstup do našeho týmu a posuň hranice účetnictví v naší výrobní firmě na Vysočině!

Co od Tebe očekáváme:

- Znalost českých účetních předpisů a legislativy
- Zkušenost a orientaci v oblasti účetnictví
- Schopnost komunikovat v angličtině (email, občas po telefonu)
- Schopnost efektivně pracovat samostatně i v týmu
- Pečlivost a detailní přístup k práci
- Zodpovědný přístup k plnění úkolů

Požadavky

- SŠ/VŠ ekonomického zaměření
- AJ minimálně B1
- Praxe na pozici minimálně 2 roky
- Znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 25 dní dovolené - Navyšování mzdy 1x ročně - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na stravování - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Humpolec