Nabídka práce > DĚLNÍK VÝROBA 35000 Kč + bonus 35000 Kč

DĚLNÍK VÝROBA 35000 Kč + bonus 35000 Kč

Náplň práce

Prostějovská firma přijme spolehlivé DĚLNÍKY VÝROBY.

Náplň práce:

- obsluha strojů ve strojírenské výrobě (vložit, vyjmout, zkontrolovat)
- montážní práce (něco dát dohromady)
- manipulace s díly v rámci dílny
- dodržování pracovních postupů (občas přeměřím dílec)
- nejedná se o pásovou výrobu
- není potřeba předchozí zkušenost, naučíme

Nástup co nejdříve na HPP do kmene, dlouhodobá práce.
Nástupní bonus 35000 Kč.

Požadavky

- ochota pracovat na 12tky (krátký/dlouhý týden)
- odpovídající zdravotní stav
- pečlivost
- požadujeme prohlídku provozu, abyste věděli do čeho jdete

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stabilní, dlouhodobé zaměstnání - dobré finanční ohodnocení - kariérový růst - 13. mzda - možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání - benefity, firemní akce atd.
  • Místo pracoviště: Prostějov