Nabídka práce > MISTR VÝROBY | RANNÍ SMĚNA

MISTR VÝROBY | RANNÍ SMĚNA

Náplň práce

MISTR VÝROBY na Ústecku

Hledáte zaměstnání v Ústí nad Labem? Hledáte menší společnost a ideálně mimo automotive výrobu? Máte zkušenosti s vedením výrobního týmu z pozice MISTRA/ TEAM LEADERA? Pokud padlo několikrát ano, tak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

- Organizovat pracovní činnosti svěřeného pracovního týmu
- Dohled nad kvalitou výroby, termínů dodání a dodržování bezpečnosti práce
- Odpovědnost za plnění plánu výroby
- Evidence docházek, hodnocení podřízených pracovníků a jejich motivace
- Zodpovědnost za BOZP
- Vyhodnocování výrobních výsledků

Požadavky

- Zkušenosti na obdobné pracovní pozici
- Zkušenosti s vedením pracovního týmu
- Zkušenosti se štíhlou výrobou a Kaizen postupy jsou výhodou
- Dobré organizační, vůdčí a rozhodovací vlastnosti
- Uživatelská znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti - možnost zaškolení v zahraničí - moderní pracovní prostředí v nově vybudovaném areálu Technologického centra - pracovní prostředí v příjemném kolektivu - zaměstnanecké výhody – odborné zaškolení, jazyk
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem