Nabídka práce > Case manager v novém projektu ,,Protože trauma bolí – i chudé děti“

Case manager v novém projektu ,,Protože trauma bolí – i chudé děti“

Náplň práce

- budete koordinátorem práce s ohroženou rodinou, se kterou budete pracovat nejčastěji přímo v její domácnosti,
- budete mapovat vnitřní a vnější zdroje každé zapojené rodiny,
- budete se podílet se na vstupním vyhodnocení situace rodiny, vytvářet podklady pro nastavení individuálního plánu dítěte do individuální terapie,
- v případě potřeby budete rodině poskytovat sociální poradenství, zprostředkovávat kontakty na návazné služby, aktivně pomáhat rodině v komunikaci s OSPOD, se školou a dalšími odborníky,
- budete spolupracovat se sociálními a pedagogickými pracovníky v rámci organizace,
- budete iniciovat průběžné hodnocení spolupráce s rodinou.

Požadavky

- vzdělání humanitního směru (např. pedagogika, sociální práce, psychologie…),
- vyžadujeme potvrzení o trestní bezúhonnosti,
- hledáme hlavně člověka loajálního a empatického, který bude rád pomáhat cílové skupině ohrožených rodin,
- nestigmatizující přístup,
- samostatnost, důslednost, komunikační a organizační schopnosti,
- ochotu cestovat po Hradecku,
- zkušenost na pozici obdobného charakteru výhodou
- pracovní čas si budete plánovat samostatně, proto potřebujeme někoho zodpovědného a samostatného, kdo si s plánováním rozvrhu poradí.

Nabízíme

- pracovní čas si můžete plánovat sám s ohledem na tvé potřeby a možnosti,
- získáte zkušený tým přátelských kolegů, kteří vám pomohou při zaškolování a budou ti oporou,
- nabízíme práci na poloviční úvazek,
- mzda 17 500 Kč,
- budete mít možnost absolvovat kurz v oblasti case managementu v hodnotě 5 000 Kč,
- dáme vám příležitost uplatnit své nápady, podílet se na rozvoji služby a dalších aktivitách organizace.

Další informace

Přejeme si, aby i děti ze sociálně znevýhodněných a chudých rodin měly rovný přístup k odborné terapeutické pomoci, kterou potřebují. Během svého krátkého života prožily často až moc strachu, nejistoty, ztrát a ohrožení, které zůstávají ze strany dospělých nepovšimnuté. Přejeme si, aby i tyto děti dostaly šanci objevit v sobě vnitřní zdroje, které jim pomohou traumatické zážitky překonat.

Do našeho týmu hledáme kolegu, který s námi rozjede nový projekt s názvem ,,Protože trauma bolí – i chudé děti“ a stane se tak klíčovou osobou pro práci s ohroženou rodinou.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je strukturovaný životopis zaslaný do 31.01.2024 na personalista.aufori@gmail.com.

Zasláním životopisu udělujete souhlas s tím, že získaná data budeme zpracovávat pouze za účelem dosažení vhodného kandidáta a pouze po dobu výběrového řízení.

Informace o pozici

  • Aufori, o.p.s.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 17500
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy a školení, Příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Individuální rozvržení pr
  • Místo pracoviště: Hradecko