Nabídka práce > MANAŽER SKLADU | AUTOMOTIVE

MANAŽER SKLADU | AUTOMOTIVE

Náplň práce

! HLEDÁME VEDOUCÍHO SKLADU !
Hledáme někoho, kdo se nezaklekne oblasti skladování a logistiky a zároveň má proaktivní přístup!
Nevadí ti vést lidi a dokážeš říct nahlas svůj názor? Jsme tým, který tvé logické uvažování ocení!

Budeš:

- Vést tým zaměstnanců skladu, vyvíjet adekvátní postupy
- Mít na starost inventury a kontrolu skladových zásob
- Dohlížet na dodržování metod k eliminaci plýtvání a s ohledem na bezpečnost
- Mít kontrolu nad skladem a expedicí
- Organizovat a plánovat skladové aktivity

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenosti v logistice výhodou
- Znalost SAP výhodou
- Proaktivní přístup
- Přirozená autorita, komunikativnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na stravování - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na ubytování - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na letní tábory dětí
  • Místo pracoviště: Nové Město na Moravě