Nabídka práce > SENIOR INŽENÝR | KVALITA | AJ

SENIOR INŽENÝR | KVALITA | AJ

Náplň práce

Máš zájem stát se součástí inovativního projektu v oblasti kvality v lékařském prostředí?

Vyžadujeme technické nebo přírodovědné vzdělání, plynulou angličtinu a zkušenosti v oblasti kvality.

Máš odvahu?

* Implementace a konfigurace jednotného systému řízení kvality
* Poskytování pravidelných zpráv kolegům ve Spojených státech
* Těsná spolupráce s dalšími členy týmu, včetně projektového manažera a týmu kvality

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* AJ plynule
* Zkušenost v kvalitě minimálně 2 roky
* Vedení projektu a zavádění nového systému výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Home Office * Cafeteria systém odměňování * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na stravování * Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou