Nabídka práce > Dlouhodobá brigáda v regeneračním studiu

Dlouhodobá brigáda v regeneračním studiu

Náplň práce

HLEDÁME DALŠÍ KOLEGYNĚ NA DLOUHODOBOU BRIGÁDU

Naše moderní regenerační studio hledá milé a pracovité kolegyně pro práci na recepci, v kavárně a obsluhu strojů (kryokomora, hyperbarická komora, lokální kryoterapie).

Požadavky

Požadujeme:
● Příjemné vystupování
● Zodpovědnost, spolehlivost a flexibilitu
● Organizační schopnosti a samostatnost
● Zájem učit se novým věcem
● Smysl pro čistotu a pořádek
● Minimálně SŠ vzdělání

Nabízíme

Nabízíme:
● Příjemné, moderní pracovní prostředí
● Možnost práce jen některé dny v týdnu - dopolední i odpolední směny + občasné neděle odpoledne (ideální pro studentky)
● Možnost využití našich služeb pro vlastní potřebu

Další informace

V případně vážného zájmu nás, prosím, kontaktujte na mailu studio@naskok.cz nebo telefonu 777 618 624.

Informace o pozici

  • Studio Náskok s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: komunikační AJ výhodou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studentky VŠ
  • Místo pracoviště: Brno- Královo Pole