Nabídka práce > HR GENERALISTA SENIOR | PRACHATICKO | až 50 000 Kč/měs.

HR GENERALISTA SENIOR | PRACHATICKO | až 50 000 Kč/měs.

Náplň práce

- práce v týmu personalistů
- školení zaměstnanců (zákonná školení, report, spolupráce na projektech, zajitšění lékařských prohlídek)
- spolupráce napříč odděleními
- veškerá administrace údajů o zaměstnancích, správa benefitů
- report vedení

Požadavky

- VŠ nebo SŠ - obor HR VÝHODOU
- angličtina minimálně B2 - mezinárodní prostředí
- zkušenosti s personalistikou z výrobní firmy VÝHODOU
- znalost zákoníku práce a právních předpisů
- komunikativní a ochotný kandidát

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Stravenky - Příspěvek na dopravu - 25 dní dovolené - Sick day - Jazykové kurzy - Flexibilní pracovní doba - Home Office - Kanceláře v centru města - Parkování zdarma v centru města
  • Místo pracoviště: Prachatice