Nabídka práce > OBSLUHA CNC | ABSOLVENTI VÍTÁNI | 3 SMĚNY

OBSLUHA CNC | ABSOLVENTI VÍTÁNI | 3 SMĚNY

Náplň práce

Hledáme CNC OPERÁTORY, kterým nevadí práce v 3-směnném provozu.

Čeká Vás:
- Obsluha CNC soustruhů a fréz a mezioperační kontrola výrobků
- Měření a kontrola vyrobených dílců
- Zopovědnost za přesnost a splnění výrobních parametrů
- Práce na 3 směny

V případě zájmu, nám zašlete Váš životopis.

Požadavky

- Schopnost práce s technickou dokumentací
- Praxe na obdobné pozici VÝHODOU, ale zaučíme i úplné ABSOLVENTY
- Zkušenosti s řídícím systémem Fanuc VÝHODOU
- Ochota pracovat na 3 směny
- Spolehlivost, zručnost, pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 28000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na dopravu 5 týdnů dovolené (nabíhá postupně za odpracovaná léta) flexibilní pracovní doba závodní stravování
  • Místo pracoviště: Tábor