Nabídka práce > SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ | HUMPOLEC

SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ | HUMPOLEC

Náplň práce

Je účetnictví tvá srdcová záležitost?
Baví tě stále něco počítat a kontrolovat?
Cítíš se v účetnictví, legislativě a číslech jako ryba ve vodě?
Tak pak čti dál!

Do našeho týmu totiž hledáme fajn kolegu na pozici: SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ.

Tvým úkolem bude:
- kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností
- zpracování daňové agendy
- zpracování roční závěrky
- komunikace s auditory a státními orgány
- lehký přesah do controllingu

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
- znalost podvojného účetnictví
- alespoň 1 rok praxe na pozici samostatné účetní
- znalost MS Office, zejména Excelu a Wordu
- dobrá znalost české účetní a daňové legislativy
Výhodou:
- znalost účetního systému AX 12
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- znalost IFRS

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční bonus ve výši 1-2,5 násobku platu - Flexibilní pracovní doba - Home office - Příspěvek na jazykové kurzy - Občerstvení na pracovišti (snídaně, obědy, nápoje) - Pravidelné firemní akce, 1x ročně společná akce v zahraničí
  • Místo pracoviště: Humpolec