Nabídka práce > MANAŽER VÝROBY | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

MANAŽER VÝROBY | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Náplň práce

Hledá se zkušený MANAŽER VÝROBY do nového výrobního prostředí na Vysočině!
Potřebujeme člověka se smyslem pro operativní řízení, který se bude podílet na propojení výrobních procesů a strategického plánování! Orientujete se v oblasti automotive průmyslu a máte zkušenosti s vedením lidí?
Pak možná hledáme právě Vás!

Co bude Vaším hlavním úkolem?
- Zajistění řádného průběhu zakázek
- Dohled nad prací zaměstnanců ve výrobě, jejich vedení a motivace
- Odpovědnost za řízení výroby
- Kontrola a správa výrobního procesu
- Přehled nad termíny, včasné dokončení zakázek
- Navrhování optimalizací výroby - Lean, Kaizen, 6S

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- Praxe na obdobné pozici
- AJ min. B2 !
- Samostatnost, komunikativnost, proaktivita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na stravování - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na dopravu - Služební automobil - Mobil, notebook
  • Místo pracoviště: Nové Město na Moravě