Nabídka práce > ŘEDITEL DIVIZE

ŘEDITEL DIVIZE

Náplň práce

Vedení celé divize - nákup, výroba, prodej a marketing
Příprava dlouhodobé strategie
Vedení zaměstnanců (8-12 přímých)
Zodpovědnost a dohled nad plněním výrobních plánů
Zodpovědnost za hospodářské výsledky divize i celé společnosti (ve spolupríci s dalšími divizemi)

Požadavky

-AJ min B2
-Praxe na obdobné pozici (alespoň 5 let)
-Praxe z chemického prostředí
-VŠ (ekonomie, chemie, nebo technický obor)
-zkušenosti s vedením lidí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 100000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * automobil i k soukromým účelům * pružná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního p
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem