Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLING BEZ PRAXE | ANGLIČTINA

FINANČNÍ CONTROLLING BEZ PRAXE | ANGLIČTINA

Náplň práce

PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY EKONOMICKÝCH OBORŮ!
MLUVÍCÍCH ANGLICKY!
A VÁŠNÍ PRO EXCEL, TABULKY, DATA, ČÍSLA!

POZOR!

* Jsme výrobní společnost - žádné strojírenství, automotive apod.!
* Hledáme do týmu člověka, kterého vše naučíme, proškolíme - ale nesmíš se bát EXCELU a hovořit anglicky
* Bude to o číslech - náklady, práce s daty, reporty, analýzy
* Podklady pro finanční závěrky, spolupráce při tvorbě budgetu

Tak co, přidáš se k nám? :-)

Požadavky

* VŠ ekonomického směru
* AJ min. B2
* Praxe v controllingu výhodou!
* Velmi dobrá znalost MS Excel BEZPODMÍNEČNĚ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 33000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Týden dovolené navíc * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na závodní stravování * Penzijní připojištění * Slevy na firemní produkty * Benefit karta
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod