Nabídka práce > HLAVNÍ ÚČETNÍ | atraktivní mzda

HLAVNÍ ÚČETNÍ | atraktivní mzda

Náplň práce

Máte zájem pracovat ve stabilním a krásném prostředí?

Do společnosti severně od Brně hledáme Hlavní/ho učetní/ho!

Vaší náplní práce bude:
- příprava a koordinace měsíčních/ročních uzávěrek
- účetní operace spojené s majetkem a interními doklady
- kontrola faktur
- DPH, hlášení apod.
- účtování bankovních výpisů
- rekonciliace účtů
- spolupráce při auditech
- podpora týmu účetních
- spolupráce na přípravě daňového přiznání k dani z příjmů PO
- tvorba statistických výkazů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- několikaletá zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- znalost podvojného účetnictví
- MS Office
- AJ na komunikativní úrovni
- pečlivost a zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - bonusy/prémie - možnost navýšení mzdy po zkušební době - příspěvek na dojíždění - příspěvek na stravování - Multisport karta - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové/odborné) - stabilní zázemí a přátelský kolektiv
  • Místo pracoviště: Kuřim