Nabídka práce > JUNIOR BUSINESS MANAGER | Chemické zaměření

JUNIOR BUSINESS MANAGER | Chemické zaměření

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti obchodu/prodeje, třeba i jako brigádu při škole a láká tě business management? Máš blízko k oblasti chemie/chemické vzdělání? Pak je tato pozice přesně pro tebe. Hledáme Junior business managera do japonské společnosti působící v chemickém průmyslu.

Náplň práce:
* Péče o stávající dlouhodobé zákazníky, komunikace s nimi, plnění jejich požadavků, budování vztahů
* Analýzy obchodu
* Spolupráce s dodavateli v rámci Evropy
* Podílení se na plánování aktivit v oblasti obchodu pro svěřené regiony
* Reporting, účast na interních jednáních s kolegy ze zahraničí
* Občasné cestování - cca 1x za 14 dní, zbytek práce z kanceláře, popř. z home office po zaučení

Kanceláře: Praha 1

Požadavky

* VŠ vzdělání (ekonomické, chemické obory výhodou)
* Komunikativní znalost AJ - min. B2
* Zkušenosti z oblasti prodeje/obchodu velkou výhodou
* Znalosti z oblasti mezinárodního obchodu výhodou
* Výborné komunikační schopnosti
* Řp. sk. B
* Ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * 5 sick days * dny dovolené navíc * možnost home office 2 dny v týdnu * flexibilní pracovní doba * notebook * mobilní telefon
  • Místo pracoviště: Praha