Nabídka práce > PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR V LOGISTICE | LIBEREC

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR V LOGISTICE | LIBEREC

Náplň práce

Jste zkušený v technickém odvětví? Baví vás při práci přemýšlet? Dorozumíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Pozice: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR V LOGISTICE | LIBEREC

Náplň práce:

-V rámci celého procesu hledáte rezervy a možnosti pro zlepšení
-Snažíte se o optimalizaci logistických procesů (omezovat plýtvání, vytvářet kalkulace, evidovat KAIZENY apod.)
-Dle potřeb firmy navrhujete a realizujete nové logistické procesy

Požadavky

Co se od Vás čeká?

- Minimálně SŠ technického zaměření
- Jste analytický a technicky zaměřený typ člověka
- Anglicky se dorozumíte psanou i mluvenou formou
- Praxe v automotive a výhodou bude i znalost pojmů KANBAN, SMED, Just In Time

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Měsíční prémie - Pružná pracovní doba - 10:00 - 15:00 + účast na poradách - Jazykové kurzy a odborné vzdělávání - Kafeterie 500 Kč měsíčně - Zdravotní péče a rehabilitace - Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění - Příspěv
  • Místo pracoviště: Liberec