Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER| HAVLÍČKOBRODSKO

PROJEKTOVÝ MANAŽER| HAVLÍČKOBRODSKO

Náplň práce

Pokud máte zkušenosti a vynikající organizační dovednosti, připojte se k nám a pomozte nám úspěšně dosahovat cílů v časovém rámci a rozpočtu!

Hledá se projektový manažer!

* Řízení projektů od zadání po dokončení
* Poradenství zákazníkům a aktivní komunikace
* Zajištění plnění cílů projektu v rámci parametrů
* Koordinace vnitřních i externích týmů a dodavatelů
* Plánování, organizace a kontrola průběhu projektu
* Reportování stavu projektu a řešení problémů
* Identifikace a eliminace rizik projektu
* Hledání zlepšení a efektivnějších postupů

Požadavky

* SOU/SŠ vzdělání technického směru výhodou
* Zkušenost s řízením projektů
* Orientace ve výkresové dokumentaci
* Organizační a komunikační schopnosti
* AJ či NJ výhodou
* MS Office
* ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Mobil a notebook * Motivující pracovní prostředí * Možnosti profesního růstu a rozvoje * Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod