Nabídka práce > HLAVNÍ ÚČETNÍ | VÝROBNÍ SPOLEČNOST

HLAVNÍ ÚČETNÍ | VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme zkušené kandidáty na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ.

- Máte dlouhodobou zkušenost v účetnictví?
- Ovládáte účetní a daňovou problematiku?
- Máte zkušenost na této pozici z výrobního prostředí?

Toto může být nabídka právě pro Vás.

Náplň práce:

- Řízení jednotného účetního systému organizace- směrnice, účetní rozvrh, koordinace oběhu dokladů atd.
- Sestavení měsíčních uzávěrek, kontrola zůstatků na účtu, sestavení roční účetní závěrky a podkladů pro audit
- Inventarizace majetku, zaúčtování nedokončené výroby i hotových výrobků
- Kontrola zúčtování přijatých a vydaných faktur, pokladních a interních dokladů
- Zaúčtování nestandardních účetních případů
- Komunikace s externími poradci a státními orgány

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- 3 roky praxe na účetním oddělení
- Znalost účetní a daňové problematiky
- Orientace v legislativě
- Znalost práce s PC – MS Office (Excel)
- Znalost programu K2 výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnu dovolené - Pružná pracovní doba - Finanční bonusy - Stravenky - Odborné a jazykové kurzy - Pravidelné teambuildingy
  • Místo pracoviště: Hustopeče