Nabídka práce > FINANČNÍ ŘEDITEL| UHERSKOHRADIŠŤSKO| SLUŽEBNÍ VŮZ

FINANČNÍ ŘEDITEL| UHERSKOHRADIŠŤSKO| SLUŽEBNÍ VŮZ

Náplň práce

Pro výrobní společnost na Uherskohradišťsku hledáme zkušeného CFO.

Náplň práce:

- podílení se na rozvojové strategii společnosti
- zodpovědnost za přípravu rozpočtu a prognóz
- zodpovědnost za přípravu měsíční, čtvrtletní a roční účetní závěrky
- reporting mateřské společnosti v zahraničí
- komunikace s mateřskou společností

Požadavky

- VŠ vzdělání (technického, nebo ekonomického směru)
- minimálně 5 let zkušeností z pozice Finanční ředitel
- komunikativní znalost anglického jazyka je podmínkou (komunikace s mateřskou společností, reporty,..)
- znalost německého jazyka výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 120000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - roční odměny - služební vůz i k soukromým účelům
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště