Nabídka práce > SPECIALISTA V KVALITĚ | JIHLAVA

SPECIALISTA V KVALITĚ | JIHLAVA

Náplň práce

Máte chuť uplatnit své dovednosti a zkušenosti v týmu, který se snaží nastavit nová pravidla?
Toužíte po změně a preferujete pracovní prostředí, kde se kolektivní úsilí zaměřuje na pokrok bez zbytečných výmluv?

* Řízení kvality dodavatelů, hodnocení a auditování
* Příprava na zákaznické, certifikační a další audity
* Iniciace 8D reportů pro dodavatele i interní použití a ověřování nápravných opatření
* Navrhování a neustálé zlepšování kvality podle cyklu PDCA
* Analýza interních neshod
* Iniciace a ověřování účinnosti nápravných opatření
* Zajištění administrativních úkolů

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* Nástroje kvality
* Metodiky pro řešení kořenových příčin - 8D report, ...
* Výhodou zkušenost v dodavatelské či zákaznické kvalitě z výrobní společnosti
* MS Word a Excel pokročilá znalost
* ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 42000 CZK do 46000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Sick days * Odměny * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na penzijko * Příspěvek na stravování * Příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Jihlava