Nabídka práce > SPECIALISTA NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ | TÁBORSKO

SPECIALISTA NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ | TÁBORSKO

Náplň práce

Pro výrobní společnost na Táborsku hledáme specialistu štíhlé výroby, který bude pokračovat v nastolených trendech a bude výrobní procesy posouvat tím správným směrem.

Náplň práce:
- Zavádění projektů neustálého zlepšování do výroby
- Školení kolegů, zvyšování motivace pro štíhlou výrobu
- Kaizen audity ve výrobě
- Optimalizace stávajících procesů ve výrobě
- Tvorba procesních map

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- Angličtina na úrovni min. B1, komunikačně slovem i písmem
- Zkušenosti z pozice v technologii, procesním inženýrství, výrobním inženýrství
- Znalosti metod jako KAIZEN, 5S, Poka-Yoke, Six Sigma a podobně
- Znalosti nástrojů kvality (PPAP, 8D reporty, FMEA)
- Schopnost motivovat lidi, silná komunikace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Finanční prémie a další bonusy - Vzdělávací kurzy - Dotované závodní stravování - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Tábor