Nabídka práce > ÚČETNÍ | 55 000 Kč + bonusy

ÚČETNÍ | 55 000 Kč + bonusy

Náplň práce

Máte stabilní praxi v účetnictví? Chcete být součástí fungujícího a přátelského týmu, který pro Vás bude podporou? Láká Vás práce v zaběhlé německé společnosti s dobře fungujícími procesy?

Přihlaste se na pozici Účetní/ho!

Čeká Vás:
- Kontrola a účtování vydaných a přijatých faktur v účetním systému SAP
- Proces v oblasti pohledávek – receivables management (vystavování upomínek, komunikace s odběrateli v prodlení, přihlašování insolvenčních řízení, předávání pohledávek k vymáhání, pojišťování pohledávek)
- Kontrola a účtování pracovních cest
- Vykazování zahraničních dodavatelských faktur ve formátu INTRASTAT
- Souhrnné hlášení
- Správa kmenových dat dodavatelů v rámci jednotné korporátní databáze
- Kontrola a vyrovnání odběratelských a dodavatelských účtů
- Ostatní záležitosti spojené s účetnictvím a administrativou

Místo výkonu práce: Praha 4
Nástup: ihned/dohodou

Požadavky

- VŠ/ SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe v oboru minimálně 5 let
- znalost účetní a daňové legislativy
- analytické, logické uvažování
- výborná znalost práce na PC (MS Office, zejména excel), znalost SAP výhodou
- angličtina na úrovni A2-B1
- energická samostatná osobnost, která se nezalekne práce vyžadující schopnost multitaskingu, komunikativní, schopná si prioritizovat úkoly, time management
- přesnost a preciznost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalita
- flexibilita, kreativita, týmový hráč
- proaktivní přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 Sick days - flexibilní prac. doba a možnost home office - stravenkový paušál - příspěvek na penzijní pojištění - karta Multisport - vzdělávací kurzy - stabilní společnost
  • Místo pracoviště: Praha