Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY | AUTOMOTIVE | AJ

INŽENÝR KVALITY | AUTOMOTIVE | AJ

Náplň práce

Hledáme zkušeného inženýra kvality pro svět automobilové výroby, který se nebojí výzev a ovládá angličtinu.

Připojte se k nám a společně budujme špičkovou kvalitu v jádru automobilového průmyslu!

* Hodnotit rizika ve výrobě v automobilovém průmyslu
* Vést schůzky k hodnocení rizik s týmem vývoje výrobků
* Školit zaměstnance v metodách hodnocení rizik a práce s Apis IQ softwarem
* Zlepšovat postupy hodnocení rizik pro komponenty a výrobní procesy
* Spolupracovat s dalšími závody na sdílení informací o rizicích
* Řídit rizika a vyvíjet nové měřící metody na základě hodnocení rizik
* Pomáhat při implementaci výsledků hodnocení rizik do výrobního plánu
* Hodnotit technické události a diskuse o reklamacích s výrobními závody

Požadavky

* VŠ v oblasti strojírenství nebo automobilového inženýrství
* AJ na úrovni C1
* Min. 5 let praxi v kvalitě v automobilovém průmyslu
* Zkušenosti s moderováním FMEA
* Zkušenosti se SW Apis IQ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Bonusy *13. mzda * Cafeterie * Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Dačice