Nabídka práce > ADMINISTRATIVNÍ PODPORA V BANCE - 4 hodiny denně

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA V BANCE - 4 hodiny denně

Náplň práce

Máte zkušenosti v administrativě a láká Vás práce v bankovním prostředí? Jste časově flexibilní a můžete docházet na 4 hodiny denně? Pak neváhejte a napište nám!

Náplň práce:
- Administrativní podpora v týmu korporátního financování
- Podpora především při kompletaci složek k obchodním případům
- Ukládání smluvní dokumentace a podkladů k obchodním případům do interní aplikace
- Zpracování došlých podkladů k žádostem o financování
- Na základě schválených podkladů tvorba smluvní dokumentace
- Tvorba analýz a reportů

Lokalita: Praha 5
Mzda: 180 - 200 Kč/hod
Nástup: ihned
Smlouva: do listopadu 2024

Požadavky

- administrativní zkušenosti
- český/slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
- znalost práce na PC
- pečlivost, spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 180 CZK do 200 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práce v dobré dojezdové vzdálenosti od centra Prahy - motivační finanční ohodnocení
  • Místo pracoviště: Praha