Nabídka práce > ELEKTROTECHNIK až 39000 kČ

ELEKTROTECHNIK až 39000 kČ

Náplň práce

MÁŠ PLATNOU VYHLÁŠKU 50 ?
§5,6..?

Zvaž nabídku níže! Absolventům dáme příležitost se vše naučit.

Náplň práce elektrikáře:
- údržba výrobních strojů a dalších zařízení
- preventivní údržba a opravy
- spolupráce s dodavateli
- reklamace, hlášení závad
- práce souběžně se zkušeným kolegou který tě zaučí a naučí.

Práce na HPP , termín nástupu dle domluvy.

Požadavky

- vzdělání v oboru elektro či elektro (anebo elektro)
- vyhláška 50 § 5,6 či více
- ochota pracovat ve třísměnném provozu, někdy se jená o 12tky
- dokázat komunikovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 39000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavá mzda dle zkušeností - příplatky za směnnost - dovolená 25 dní/rok - firemní benefity: penzijko, stravenky, kafeterie, vzdělávací programy, flexipassy apod. - mzda postupně roste - možnost si zvýšit kivalifikaci
  • Místo pracoviště: Olomouc