Nabídka práce > VEDOUCÍ KONSTRUKCE | AUTOMOTIVE | PRAHA

VEDOUCÍ KONSTRUKCE | AUTOMOTIVE | PRAHA

Náplň práce

Výzva pro zkušeného odborníka a vedoucího!

Chcete pracovat pro jednu z nejmodernějších mezinárodních společností v ČR nejen v oblasti automotive, vést tým cca 10 lidí a používat angličtinu?

Zajímá Vás vývoj spalovacích motorů nebo baterií, zejména v oblasti automotive? Pak jste náš člověk!

Co bychom od vás očekávali:

- Podpora vývoje produktů a identifikace inovačních příležitostí prostřednictvím průzkumu trhu a technologií

- Určování rozsahu projektu, načasování, přístupu k realizaci a požadavků na zdroje

- Vedení projektového týmu připravujícího 2D a 3D rozvržení při dodržení časových a nákladových cílů

- Schvalování připravené dokumentace

Požadavky

- Vysokoškolské vzdělání technického směru (elektronika/strojírenství výhodou)

- Zkušenosti s vedením projektů v oblasti automobilového průmyslu (baterie, spalovací motory atd.)

- Efektivní realizace tohoto typu projektů od čistého návrhu až po vývoj hardwaru

- Zkušenosti se svařováním článků, technikou spojování mědi a hliníku

- Navrhování silnoproudých a vysokonapěťových (12 až 1200 VDC) napájecích systémů (konektory, přípojnice, kabely, stykače a pojistky), elektronické obrysy a balení desek plošných spojů, vedení kabelových svazků

- Objemové výrobní techniky, jako je lití hliníkových a železných odlitků do písku a pod tlakem, lisování, vstřikování plastů, výroba plechů, spojování kovů (svařování/nýtování/lepení), výroba desek plošných spojů a montáž kabelových svazků

- Znalost 3D CAD systémů
- Angličtina na úrovni B2

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 80000 CZK do 115000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 12 sick days - Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění - Kurzy angličtiny s rodilým mluvčím - Flexibilní pracovní doba - Home office - Stravenky - Úhrada ročního kuponu na veřejnou dopravu - Od
  • Místo pracoviště: Praha